Zahlasujte za slovenský projekt PANNONICSK

Zahlasujte za slovenský projekt PANNONICSK

Po obrovskom minuloročnom úspechu, keď projekt zo Slovenska (LIFE Apus & Nyctalus SK) získal ocenenie “Najlepší z najlepších”, sa tento rok slovenský projekt opäť dostal do výberu najlepších LIFE projektov v EU! Projekt LIFE PANNONICSK, zameraný na ochranu slanísk a piesočných dún na južnom Slovensku, bol v silnej európskej konkurencii nominovaný na prestížnu cenu LIFE Citizen´s Award!

V boji o prvé miesto v rámci hlasovania verejnosti nám môžete pomôcť aj Vy svojim hlasom na https://www.lifeawards.eu/?contest=photo-detail&photo_id=34

Hlasovanie prebieha do 16. mája 2019 a je veľmi jednoduché:

  1. kliknite na modré políčko „Vote for this project“
  2. Zadajte email a kliknite CONFIRM VOTE
  3. Potvrďťe Váš hlas kliknutím na link, ktorý Vám príde emailom

Projekt PANNONICSK bol vybraný medzinárodnou porotou za svoj prínos pre ohrozené druhy a za vynikajúcu spoluprácu s miestnymi komunitami. 

Viac o projekte sa môžete dozvedieť na http://www.perlypodunajska.sk/.

Projekt realizovalo Bratislavské regionálne ochranárske združenie v spolupráci s partnermi DAPHNE – Inštitút aplikovanej ekológie a Štátnou ochranou prírody SR. Preto je tento úspech aj našim úspechom.

Pomôžte nám, zahlasujte za projekt a zdieľajte daný odkaz aj na sociálnych sieťach, pošlite email svojim kolegom a známym – každý hlas sa počíta.

Ďakujeme za podporu!

Štátna ochrana prírody SR

Všetky správy

Máj

Počuli ste, že...