Splavovanie Prielomu Hornádu - info tu

Ferrata HZS Kyseľ - info tu

UPOZORNENIE! FERRATA HZS KYSEĽ JE OD 1.11.2016 UZAVRETÁ!

Uzávera ferraty HZS Kyseľ potrvá do 14. júna 2017. Uzávera možnosti splavovania Prielomu Hornádu potrvá do 30.apríla 2017

Čítaj viac

Všetky správy

Stav turistických
chodníkov

hzs

Tu nájdete všetky najdôležitejšie informácie týkajúce sa momentálneho stavu v horách na dnešný deň. Aktualizované denne aj pre Slovenský raj.

Predpoveď
počasia

shmu

Predpoveď počasia na 3 dni dopredu. Pre oblasť Slovenského raja je potrebné vybrať v priečinku „Vyberte miesto“: Slovenský raj.

Médiá o
Slovenskom raji

media

Kniha Kyseľ v Slovenskom raji

Diskusia na
Facebooku

facebook

Správa NP Slovenský raj sa zapája do diskusií v ňou založenom profile, ale nenesie zodpovednosť za uverejnené príspevky.

Slovenský raj

Vitajte na stránkach Správy NP Slovenský raj. Národný park Slovenský raj sa rozprestiera v severovýchodnej časti Slovenského rudohoria. Na prírodné hodnoty a krásy mimoriadne bohaté svojrázne územie s komplexom ihličnatých a listnatých lesov sa nachádza na pôvodne súvislej, eróziou rozbrázdenej plošine...

+ Viac

MAPY

Interaktívna mapa

Publikácie

Publikacie text

+ Viac

Projekty

life-logo Ochrana diverzity Biotopov

Cieľom projektu je ochrana a zlepšenie stavu biotopov Národného parku Slovenský raj prostredníctvom prípravy Programu starostlivosti o územie európskeho významu NP Slovenský raj, na základe partnerskej spolupráce všetkých zainteresovaných.

+ Stránka projektu