Splavovanie Prielomu Hornádu - info tu

Ferrata HZS Kyseľ - info tu

Slávnostné otvorenie náučného chodníka Kyseľ – Ferrata Horskej záchrannej služby

Za účastí významných hostí, prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku, ministra životného prostredia László Sólymosa, ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Romana Brecelyho, štátneho tajomníka ministerstva vnútra Rudolfa Urbanoviča, charge d´affaires Švajčiarskej konfederácie na Slovensku Rolanda Fischera a mnohých ďalších sa uskutočnilo dňa 18. augusta 2016 slávnostné otvorenie náučného chodníka Kyseľ – Ferrata Horskej záchrannej služby.

Čítaj viac

Všetky správy

Stav turistických
chodníkov

hzs

Tu nájdete všetky najdôležitejšie informácie týkajúce sa momentálneho stavu v horách na dnešný deň. Aktualizované denne aj pre Slovenský raj.

Predpoveď
počasia

shmu

Predpoveď počasia na 3 dni dopredu. Pre oblasť Slovenského raja je potrebné vybrať v priečinku „Vyberte miesto“: Slovenský raj.

Médiá o
Slovenskom raji

media

RTVS - Kyseľ - ferrata HZS (reportáž v relácii Slovensko v obrazoch)

Diskusia na
Facebooku

facebook

Správa NP Slovenský raj sa zapája do diskusií v ňou založenom profile, ale nenesie zodpovednosť za uverejnené príspevky.

Slovenský raj

Vitajte na stránkach Správy NP Slovenský raj. Národný park Slovenský raj sa rozprestiera v severovýchodnej časti Slovenského rudohoria. Na prírodné hodnoty a krásy mimoriadne bohaté svojrázne územie s komplexom ihličnatých a listnatých lesov sa nachádza na pôvodne súvislej, eróziou rozbrázdenej plošine...

+ Viac

MAPY

Interaktívna mapa

Publikácie

Publikacie text

+ Viac

Projekty

life-logo Ochrana diverzity Biotopov

Cieľom projektu je ochrana a zlepšenie stavu biotopov Národného parku Slovenský raj prostredníctvom prípravy Programu starostlivosti o územie európskeho významu NP Slovenský raj, na základe partnerskej spolupráce všetkých zainteresovaných.

+ Stránka projektu