Energia verejnosti pre vtáky

Energia verejnosti pre vtáky

V týchto dňoch sa v rámci projektu „LIFE Energia“, na ktorom sa ako partner podieľa aj Štátna ochrana prírody SR, spúšťa celoplošná on-line anketa pod názvom „ENERGIA V ULICI 2019“.

Aj verejnosť má teraz možnosť prispieť k úspešnému zavŕšeniu spoločného úsilia na ochranu vtákov. Stačí, ak vyplníte dotazník na https://forms.gle/CFViiYZk2cgcaexH9 a možno na Vás čaká jedna zo zaujímavých výhier. Anketa potrvá do 15. mája 2019.

Projekt „LIFE Energia“ vstupuje do záverečnej etapy realizácie. Už dnes je zrejmé, že dosiahnuté výsledky predbehli očakávania a získali si pozornosť odborníkov i verejnosti. A práve verejnosť má teraz možnosť prispieť k úspešnému zavŕšeniu spoločného úsilia pri ochrane vtáctva. Stačí, ak vyplníte dotazník na https://forms.gle/CFViiYZk2cgcaexH9 a možno na Vás čaká jedna zo zaujímavých výhier. Anketa potrvá do 15. mája 2019.

Projekt LIFE Energia spojil do oficiálneho partnerstva jedno občianske združenie, dve energetické spoločnosti, jednu štátnu organizáciu (našu Štátnu ochranu prírody SR) a jednu univerzitu. Pripojilo sa ministerstvo, ďalšie energetiky a iné organizácie. Spojili sme sa pre dobrú vec. Dotazník dáva priestor verejnosti, aby sme sa dozvedeli viac o vnímaní našich aktivít a o tom, čo a ako v budúcnosti zmeniť, aby bol efekt našej práce ešte vyšší.

Online anketa „ENERGIA V ULICI 2019“ je určená pre každého, kto venuje pár minút svojho času a odpovie na jednoduché otázky. Ďakujeme za vyplnenie dotazníka a zdieľanie ankety.

Bližšie informácie o projekte nájdete na www.lifeenergia.sk.

Výsledky prvého prieskumu, realizovaného na začiatku projektu, nájdete tu.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhajú sa zlepšovať.

Text: Máša Zuskinová

Foto: Peter Petluš

 

Všetky správy

August

Počuli ste, že...