Súťaž o sprevádzanú túru v národnom parku Malá Fatra

Súťaž o sprevádzanú túru v národnom parku Malá Fatra

Správa Národného Parku Malá Fatra /ŠOP SR/ pripravila pre návštevníkov tohto národného parku v čase sezónnej uzávery turistických chodníkov súťaž. Malá Fatra totiž ponúka množstvo zaujímavých turistických výletov aj mimo tieto uzavreté lokality, preto by sme ich radi spropagovali.

Cieľom súťaže je ukázať krásy Národného parku (NP) Malá Fatra s rešpektovaním sezónnych uzáver turistických chodníkov. Začína sa práve teraz jej uverejnením a končí 15. júna 2018 o 24:00 hodine.

Podmienky účasti v súťaži:

Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov, ktorá počas trvania súťaže zverejní na sociálnej sieti facebook vlastnú autorskú fotografiu z turistiky v Malej Fatre (rešpektujúcej návštevný poriadok národného parku a najmä sezónnu uzáveru turistických chodníkov), ku ktorej pridá hashtag v tvare #respektujemuzaveru

Pozor, fotografiu musí vložiť aj do komentára pod post o súťaži na facebookovej stránke NP Malá Fatra https://www.facebook.com/npmalafatra/ a pripojiť hashtag.  

Aby neboli ukrátení aj turisti, ktorí nie sú na facebooku, môžete posielať fotografie aj e-mailom na adresu: gabriela.kalasova@sopsr.sk, v predmete e-mailu uveďte: „Rešpektujem uzáveru“. Do súťaže sa každý z vás môže zapojiť len s jednou fotografiou.

Výhra:

Výhrou je sprevádzaná túra v národnom parku Malá Fatra. Sprevádzať vás bude pracovník Správy NP Malá Fatram aj so zaujímavým rozprávaním o prírodných hodnotách tohto nášho národného parku. Termín a lokalitu si dohodne výherca spolu so Správou NP Malá Fatra po ukončení súťaže.

Výherca:  

Zo všetkých fotografií (zverejnených na facebooku ako aj doručených e-mailom) bude vyžrebovaný jeden výherca. Jeho meno bude zverejnené najneskôr do troch dní od uzávierky súťaže (do 18. júna 2018) na stránke http://npmalafatra.sopsr.sk/

Na záver:

Zo všetkých doručených fotografií zároveň vyberieme najkrajšie, ktoré budú používané v propagačných aktivitách Správy NP Malá Fatra, súvisiacich najmä s rešpektovaním návštevného poriadku.

Celé podmienky nájdete tu. Tešíme sa na vaše fotografie.

Autor: Gabriela Kalašová, Správa NP Malá Fatra

Všetky správy

Január

Počuli ste, že...