Bánovce nad Bebravou
Banská Bystrica
Banská Štiavnica
Bardejov
Bratislava I
Bratislava II
Bratislava III
Bratislava IV
Bratislava V
Brezno
Bytča
Čadca
Detva
Dolný Kubín
Dunajská Streda
Galanta
Gelnica
Hlohovec
Humenné
Ilava
Kežmarok
Komárno
Košice - okolie
Košice I
Košice II
Košice III
Košice IV
Krupina
Kysucké Nové Mesto
Levice
Levoča
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Malacky
Martin
Medzilaborce
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nitra
Nové Mesto nad Váhom
Nové Zámky
Partizánske
Pezinok
Piešťany
Poltár
Poprad
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Ružomberok
Sabinov
Senec
Senica
Skalica
Snina
Sobrance
Spišská Nová Ves
Tomášovský vodopád
Spodný Veľký vodopád
Vrchný Veľký vodopád
Prvý strednopieckový vodopád
Druhý strednopieckový vodopád
Tretí strednopieckový
Spodný terasový
Vrchný terasový
Štvrtý strednopieckový
Piaty strednopieckový vodopád
Šiesty strednopieckový vodopád
Siedmy strednopieckový vodopád
Osmy strednopieckový vodopád
Deviaty strednopieckový vodopád
Desiaty strednopieckový vodopád
Jedenásty strednopieckový vodopád
Dvanásty strednopieckový vodopád
Prvý pieckový vodopád
Druhý pieckový vodopád
Tretí pieckový vodopád
Štvrtý pieckový vodopád
Prvý prednopieckový vodopád
Druhý prednopieckový vodopád
Tretí prednopieckový vodopád
Štvrtý prednopieckový vodopád
Piaty prednopieckový vodopád
Šiesty prednopieckový vodopád
Siedmy prednopieckový vodopád
Prvý zadnopieckový vodopád
Druhý zadnopieckový vodopád
Spodný Korýtkový
Vrchný Korýtkový
Tretí zadnopieckový
Štvrtý zadnopieckový
Piaty zadnopieckový
Šiesty zadnopieckový
Siedmy zadnopieckový
Osmy zadnopieckový
Deviaty zadnopieckový
Desiaty zadnopieckový
Jedenásty zadnopieckový
Dvanásty zadnopieckový
Trinásty zadnopieckový
Štrnásty zadnopieckový
Pätnásty zadnopieckový
Šestnásty zadnopieckový
Sedemnásty zadnopieckový
Spodný objaviteľský
Vrchný objaviteľský
Spodný šikmý
Vrchný šikmý
Strakov
Spodný dúhový
Vrchný dúhový
Kaskády
Malý vodopád
Kurtuziánsky
Spodný machový
Letanovský
Bočný
Skalný
Prvý závojový
Druhý závojový
Tretí závojový
Štvrtý závojový
Piaty závojový
Vyšný
Prvý sokolí
Druhý sokolí
Prvý zejmarský
Druhý zejmarský
Spodný Nálepkov vodopád
Stredný Nálepkov
Vyšný Nálepkov
Prvý veľkokyseľový
Spodný Pawlasov
Druhý veľkokyseľový
Tretí veľkokyseľový
Spodný barierový
Vrchný bariérový
Bočný barierový
Malý vodopád
Prvý malokyseľový
Machový vodopád
Druhý malokyseľový
Tretí malokyseľový
Štvrtý malokyseľový
Stará Ľubovňa
Stropkov
Svidník
Šaľa
Topoľčany
Trebišov
Trenčín
Trnava
Turčianske Teplice
Tvrdošín
Veľký Krtíš
Vranov nad Topľou
Zlaté Moravce
Zvolen
Žarnovica
Žiar nad Hronom
Žilina
(c) 2002 Štátna ochrana prírody SR